“Mutluluk için…”

12 yıldır, yüzbinlerce müşterimize, kaliteli ve sağlıklı suyu
en ulaşılabilir haliyle sunuyoruz

“Mutluluk için…”

12 yıldır,
yüzbinlerce müşterimize,
kaliteli ve sağlıklı suyu
en ulaşılabilir haliyle sunuyoruz

K. BURAK KURUHAN

Kurucu

Yönetim Kurulu Başkanı

Ben Kamil Burak Kuruhan,

2009 yılında eğitim masraflarımı karşılayabilmek için su arıtma sistemleri sektöründe başladığım işi her geçen gün daha çok sevdim ve kısa bir zaman içerisinde kendi markam olan Mil Su Arıtma Sistemleri’ni kurdum. Bu iş ile onlarca kişinin mutluluk kaynağını olduğumu fark ettiğimde amacım sadece para kazanmanın dışına çıktı. Daha fazla mutluluğa kaynak olabilmek için kaliteli suyu tüm Türkiye’ye ulaştırmak istedim. Bu gaye ile çıktığım yolda önce adım adım kendi ekibimi oluşturdum. Bu sayede benimle aynı gayeyi benimseyen birden fazla yol arkadaşı edinmiş oldum.

Sizlerin değerli taleplerini en iyi kalitede karşılayabilmek için yol arkadaşlarımın büyük emekleri sayesinde ile dünyanın dört bir yanındaki tedarik zincirimizi oluşturduk. Her geçen gün büyüyen Mil Su Arıtma Ailesi, bugün mutluluğunu sağladığımız yüz binlerce kişi olduğu gibi sizin de mutluluğunuz için yorumlarınızı da dikkate alarak, heyecan ile çalışmaya devam ediyor.

Mutluluğunuz için buradayız!
Bizi Tanıyın

Sizin için çalışıyoruz

Online destek kanallarımız, aktif çağrı merkezi ve yetkin ekibimizle satış öncesi ve sonrasında müşterilerimizin her ihtiyacında yanındayız.

180.000+ mutlu müşteri ve daha sürdürülebilir bir dünya için.

TV Röportajı

Genel Koordinatörümüz

İdris Sözer ile röportaj

Sektör Özel televizyon programı Mil Su Arıtma Sistemleri merkez binamızı ziyaret etti. TV kaydını videoya resmine tıklayarak izleyebilirsiniz.

2009’dan beri

Mil Su Arıtma Sistemleri A.Ş.

2009 yılında İzmir’in Buca ilçesinde faaliyete geçmiştir. Şirket büyüyen kapasitesini karşılamak için İzmir’in Konak ilçesinde bulunan 1850 m² kapalı alana taşınmıştır.

2009 yılından bu yana, sektör tecrübesini sürekli olarak devam ettirdiği yenilik çalışmalarıyla birleştirip alanında öncü bir kuruluş olmuştur. Her biri alanında uzman, genç, dinamik ve deneyimli kadrosu ve müşteri odaklı anlayışı ile bulunduğu sektörde her zaman örnek olmayı hedeflemektedir.

Müşterilerimizin beklenti ve istekleri şirket politikalarımızı belirleyen en önemli unsurdur. İnsan hayatının en önemli besini olan suyu, sağlıklı, lezzetli ve kaliteli sunmak için evsel su arıtma ürünlerinde en profesyonel sistem olan REVERSE OSMOSIS teknolojisiyle arıtım yapan cihazlar üretmektedir.

Aylık 12.000 adet üretim kapasitesi ile ihracat ve üretim gücü konusunda dünyadaki yükselen yeri; pazara hızlı uyum sağlamasına, sektördeki teknolojiyi güncel olarak takip etmesine ve kaliteli hizmet anlayışına bağlıdır.

Türkiye Genelinde

Teknik Servis Ağı

Bayilerimiz ve yerel teknik servis ağımızla da size yardımcı olmaya hazırız.

81 ilimizde anlaşmalı teknik servislerimizden hizmet alabilirsiniz.