Sık Sorulan Sorular

Çok sorulan soruları sizin için cevapladık

Sık Sorulan Sorular

Çok sorulan soruları
sizin için cevapladık

Genel

İnternetten su arıtma cihazı alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini  aşağıdaki videoda anlatarak size yardımcı olmaya çalıştık, iyi seyirler !

Şebeke suyu basıncınız düşükse pompasız modeller çalışamaz. Su basıncınız 4 bar veya üzerindeyse pompasız cihaz kullanabilirsiniz.

Genellikle 2. kat üzerinde pompalı cihaza gerek duyulmaktadır ancak bu genelleme her zaman geçerli değildir. Bazı bölgelerde 1. katta bile basınç düşük olabilirken bazı bölgelerde 5. katta basınç yüksek olabilir. Pompalı cihazlarda pompa, membran filtreye giden su basıncını arttırır.

Elektrik ile çalıştığı için pompalı cihazlarda elektrik prizi bulunur ve cihazın pompasının çalışması için elektrik bağlantısı gerekirken pompasız cihazlarda elektrik prizine ihtiyaç yoktur.

Evet. Toptan alım talepleriniz için 0554 627 21 68, toptan satış telefon numaramızı arayabilirsiniz!

Kurulum

Ürün ile birlikte gönderilen kolay kurulum kitapçığından veya YouTube Kanalımızdaki kolay kurulum videolarımızdan faydalanarak kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Kapalı kasa su arıtma cihazı kurulum videosu:

Evet. Türkiye’nin her yerine, uygun fiyatlarla, anlaşmalı teknik servislerimizi yönlendirebiliriz.

Buraya tıklayarak bize ulaşabilirsiniz!

Kurulum için gerekli olan tüm parçaları size ürünün yanında gönderiyoruz:

Lüks musluk,
3/8 hat alma aparatı (farklı bir hat alma aparatı istiyorsanız sipariş esnasında belirtiniz),
5 metre hortum,
Teflon bant,
Housing anahtarı ürün ile birlikte size ulaşacaktır.

Bir adet pense veya kargaburun ve eğer musluk için tezgahı delmeniz gerekiyorsa tezgahı delme işlemi için matkapa ihtiyacınız olabilir.

Hat alma aparatı su arıtma cihazınıza şebeke suyunun alınabilmesi için kullanılır. Cihazın su bağlantısını yapacağınız borunun türüne göre hat alma aparatı ihtiyacınız farklılık gösterebilir. Aşağıdaki görselden hangisini almanız gerektiğini öğrenebilirsiniz:

Filtre Değişimi

YouTube Kanalımızdaki filtre değişim videolarımızdan faydalanarak filtre değişimini gerçekleştirebilirsiniz. Kapalı kasa su arıtma cihazı filtre değişim videosu:

Şebeke suyunuzdaki sağlığa zararlı ve istenmeyen maddeler atık su çıkışından cihazınızda ayrıştırılarak atılır. Ancak uzun süreli kullanımlarda bu maddeler filtrelerinizin de zamanla tıkanmasına sebep olur ve filtrelerinizin verimi düşer.

Suyunuzun kalitesini korumak ve cihazınızın verimliliğini düşürmemek için filtrelerinizi düzenli olarak değiştirmelisiniz.

Su arıtma filtrelerinizin tamamını yılda 1 defa değiştirmeniz yeterli olacaktır.

Eğer membran filtrenizi 1 yıldan daha uzun süre kullanmak istiyorsanız ilk 3 ön filtreyi 6 ayda bir değiştirerek membran filtrenizi koruyabilirsiniz. Böylece membran filtrenizi ve diğer son filtrelerinizi 24 aya kadar kullanabilirsiniz.

Teknik Destek

Teknik destek telefon veya whatsapp hattımıza buraya tıklayarak, iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz!

Burayı tıklayarak müşterilerimizin en çok sorduğu soruların cevaplarını ve
problemlerin çözümlerini açıkladığımız videolarımıza göz atabilirsiniz.

Kargo

Haftaiçi 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün, diğerleri ertesi gün kargoya teslim edilir.

Kargoya verilen siparişiniz 1-5 iş günü içerisinde size ulaşır.

Kargoda hasar görmüş ürünleri lütfen teslim almayın. Teslimat anında kargo teslim tutanağı tutarak geri gönderimini sağlayabilirsiniz. Bu durumu lütfen bize bildiriniz.

BİZE ULAŞIN

Sormak istediğiniz bir şey mi var?